ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΤΡΑΣ: Ανοίγουν αύριο πρωί οι κάλπες

Αύριο το πρωί ανοίγουν οι κάλπες για την εκλογή νέων οργάνων στο ανώτερο συνδικαλιστικό όργανο των εργαζομένων της πόλης μας, το Εργατοϋπαλληλικό Κέντρο Πάτρας. Οι ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ των Σωματείων του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Πάτρας, ανοίγουν τις κάλπες στις 9 το πρωί έως 9 το βράδυ, στο κτίριο του στο Ε. Κ.Π, στην οδό Κολοκοτρώνη 20, στο 2ο όροφο, προκειμένου να ψηφίσουν για νέα Διοίκηση, Ελεγκτική Επιτροπή και Αντιπροσώπους στη ΓΣΕΕ.
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΤΟΥΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ ΤΟΥ ΙΚΑ.
Δικαίωμα συμμετοχής στις Αρχαιρεσίες έχουν οι Αντιπρόσωποι που τα Σωματεία τους έχουν καταβάλει τις συνδρομές στο Ε. Κ. ΠΑΤΡΑΣ μέχρι και 30/06/2011.
Στις Αρχαιρεσίες θα συμμετέχουν 5 παρατάξεις, με πολυπληθέστερη και πιο αντιπροσωπευτική, σε επίπεδο συμμετοχής εργασιακών χώρων και τα ψηφοδέλτια τους είναι ως παρακάτω
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
(Π.Α.Σ.Κ.Ε.)
Α΄ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΙΤΑΝ
2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
3. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
ΑΣΥΛΟ ΑΝΙΑΤΩΝ
4. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΧΑΪΑΣ
5. ΔΙΔΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ
6. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ
7. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΖΙΝΟ ΡΙΟΥ
8. ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ
9. ΚΡΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΠΑΠ
10. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΟΡΕΙΩΝ
11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΔΗΓΩΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΛΕΩΦ
12. ΛΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΤΕΡΓΑΤΩΝ
13. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
INTRACOM
14. ΜΑΡΜΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
EL PACK
15. ΜΙΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤ ΟΤΕ
16. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
17. ΜΠΡΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΔΑΥΪΔ
18. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
19. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ
20. ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΣΕΤΕ
21. ΝΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΪΑ
22. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ
23. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΕΕΤΕ ΟΤΕ
24. ΠΡΑΝΤΖΑΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΟΔΗΓΩΝ ΤΑΞΙ
25. ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ
26. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΣΕ ΟΤΕ
27. ΤΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΟΡΤΟΕΚΦΟΡΤΩΤΩΝ ΛΙΜΕΝΟΣ
28. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΕΣΟΑ
Β΄ ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
LIDL «Η ΕΝΩΣΗ»
2. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ
3. ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΑΛΑΡΙΑ
Γ΄ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗ Γ.Σ.Ε.Ε.
1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
ΑΣΥΛΟ ΑΝΙΑΤΩΝ
2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΖΙΝΟ ΡΙΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΣΕΤΕ
4. ΜΑΡΜΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
EL PACK
ΤΑΞΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
Τ.Α.Σ.
Α΄ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
3. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ
4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
5. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
6. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΖΙΝΟ ΡΙΟΥ
7. ΖΑΡΟΥΤΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΜΕΤΑΛΛΟΥ
8. ΚΑΤΣΙΚΑΡΩΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ
9. ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΒΥΡΣΟΔΕΨΕΡΓΑΤΩΝ
10. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΙΕΛ Ν. ΑΧΑΪΑΣ
11. ΜΑΣΣΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
HELLAS CAN
12. ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ
13. ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
15. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
FRIGOGLASS
16. ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
17. ΡΑΛΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΤΡΟΦΙΜΑ-ΠΟΤΑ
18. ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΑΡΤΕΛΛΑΣ
19. ΤΣΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
20. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ
Β΄ ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΕΔΟΠ ΔΕΗ
2. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΕΤΑΛΛΟΥ
3. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΜΕΤΑΛΛΟΥ
Γ΄ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗ Γ.Σ.Ε.Ε.
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
3. ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ
4. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
FRIGOGLASS
ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
Α΄ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
2. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΓΕΙΡΩΝ
3. ΒΕΝΕΡΗ ΝΑΤΑΣΣΑ
ΜΑΓΕΙΡΩΝ
4. ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ
5. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΑΡΤΙΝ ΔΑΝΕΛΙΑΝ
6. ΚΟΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
7. ΜΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΕΥΑΠ
8. ΝΙΦΟΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ
ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ
9. ΠΡΕΒΕΔΟΥΡΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΕΥΑΠ
Β΄ ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΥ ΡΙΤΣΑ (ΠΑΝΩΡΑΙΑ)
ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
Γ΄ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗ Γ.Σ.Ε.Ε.
1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΓΕΙΡΩΝ
2. ΒΕΝΕΡΗ ΝΑΤΑΣΣΑ
ΜΑΓΕΙΡΩΝ
3. ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ
4. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΑΡΤΙΝ ΔΑΝΕΛΙΑΝ
5. ΜΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΕΥΑΠ
6. ΝΙΦΟΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ
ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ
7. ΠΡΕΒΕΔΟΥΡΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΕΥΑΠ
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
ΔΑΚΕ
Α΄ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΕΤ ΟΤΕ
ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΣΕΠΙΝΕΙ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΕΔΟΠ ΔΕΗ
ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΑΡΕΤΗ
ΠΑΣΕ ΟΤΕ
ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΞΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΕΔΟΠ ΔΕΗ
ΤΣΙΜΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΪΑ
Β΄ ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΑΠ
Γ΄ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗ Γ.Σ.Ε.Ε.
ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΣΕΠΙΝΕΙ
ΞΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΕΔΟΠ ΔΕΗ
ΤΣΙΜΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΪΑ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
Α΄ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΤΙΝ ΔΑΝΕΛΙΑΝ
2. ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
PRΑKTIKER ΕΛΛΑΣ
Β΄ ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Γ΄ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗ Γ.Σ.Ε.Ε.
1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΤΙΝ ΔΑΝΕΛΙΑΝ
Σχόλια

To ergasianews.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη και μόνο αυτόν. Παρακαλούμε πολύ να είστε ευπρεπείς στις εκφράσεις σας. Τα σχόλια με ύβρεις θα διαγράφονται, ενώ οι χρήστες που προκαλούν ή υβρίζουν θα αποκλείονται.

Δείτε επίσης

ΟΠΕΚΑ. Πότε πληρώνονται ΚΕΑ, επίδομα παιδιού, ενοικίου, γέννησης, προνοιακά επιδόματα Μαιου 2021

ΟΠΕΚΑ. Πότε πληρώνονται ΚΕΑ, επίδομα παιδιού, ενοικίου, γέννησης, προνοιακά επιδόματα Μαΐου 2021 Ημερομηνία πληρωμής επιδομάτων …