Ζητείται προγραμματιστής

Website Egritos Group

Περιγραφή Θέσης

Προγραμματιστής για τα γραφεία μας στην Αθήνα με πλήρη απασχόληση.

Απαιτούμενα Προσόντα

– Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στο τομέα της Πληροφορικής, των Πληροφοριακών Συστημάτων, των Μηχανικών Υπολογιστών ή σε αντίστοιχο τομέα
– Ομαδικό πνεύμα και ανεπτυγμένη ικανότητα αναλυτικής σκέψης, προγραμματισμού και οργάνωσης
– Πολύ καλή γνώση: .net, SQL Server
– Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
– Καλή γνώση αγγλικών

Επιπρόσθετα θα εκτιμηθεί γνώση / εμπειρία σε :
c#, asp.net
mobile apps

You must sign in to apply for this position.

Μπορείτε να υποβάλετε ενδιαφέρον για την εργασία χρησιμοποιώντας το online βιογραφικό σας. Κάντε κλικ στο link για να καταχωρήσετε το online βιογραφικό σας και θα σταλεί το βιογραφικό σας μέσω email στον εργοδότη.

To ergasianews.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη και μόνο αυτόν. Παρακαλούμε πολύ να είστε ευπρεπείς στις εκφράσεις σας. Τα σχόλια με ύβρεις θα διαγράφονται, ενώ οι χρήστες που προκαλούν ή υβρίζουν θα αποκλείονται.