Ανοιχτές θέσεις στα καταστήματα Media Saturn

  • Πλήρης
  • Anywhere

Website Media Saturn

MediaMarkt_CP_03

Ο Όμιλος Media Saturn είναι ο μεγαλύτερος όμιλος ηλεκτρονικών ειδών στην Ευρώπη. Αριθμεί πάνω από 1000 καταστήματα στον κόσμο και έχει παρουσία σε 16 χώρες. Στην Ελλάδα δραστηριοποιείται με τα καταστήματα Media Markt, έχοντας 10 φυσικά καταστήματα και το ηλεκτρονικό της κατάστημα www.mediamarkt.gr, με στόχο την δημιουργίας εμπειρίας στον πελάτη μέσω του πολύ-καναλικού μοντέλου.

Νέες θέσεις εργασίας:

Σύμβουλοι Τηλεπικοινωνιακών συνδέσεων σε όλα τα καταστήματα Media Markt

Οι μελλοντικές σας αρμοδιότητες:

  • Προώθηση των συνδέσεων Κινητής & Σταθερής τηλεφωνίας, Mobile Internet και Συνδρομητικής Τηλεόρασης, για όλους τους συνεργαζόμενους Τηλεπικοινωνιακούς παρόχους (Cosmote, Vodafone, Wind, Forthnet, Cyta)
  • Συμβουλεύετε τους πελάτες με λύσεις που καλύπτουν τις τηλεπικοινωνιακές του ανάγκες, μεταδίδοντας τους τον ενθουσιασμό σας
  • Εντυπωσιάζετε με την τεχνογνωσία, τον επαγγελματισμό και τη διάθεση σας για εξυπηρέτηση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών στο χώρο της κινητής/σταθερής τηλεφωνίας
  • Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ενθουσιασμός και εξοικείωση με τις νέες τεχνολογίες
  • Απολυτήριο Λυκείου (επιπλέον σπουδές θα θεωρηθούν πρόσθετο προσόν)
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικών

Η εταιρεία παρέχει:

  • Πολύ ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και παροχών (μισθός και bonus)
  • Εργασία σε μία ομάδα με ενέργεια και δημιουργικότητα
  • Πρόγραμμα εκπαίδευσης μέσω της βραβευμένης ακαδημίας “Media Saturn» σε θέματα προϊόντων, υπηρεσιών καθώς και μαθήματα διοίκησης και ηγεσίας
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ

Tagged as: Σύμβουλοι

You must sign in to apply for this position.

Μπορείτε να υποβάλετε ενδιαφέρον για την εργασία χρησιμοποιώντας το online βιογραφικό σας. Κάντε κλικ στο link για να καταχωρήσετε το online βιογραφικό σας και θα σταλεί το βιογραφικό σας μέσω email στον εργοδότη.

To ergasianews.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη και μόνο αυτόν. Παρακαλούμε πολύ να είστε ευπρεπείς στις εκφράσεις σας. Τα σχόλια με ύβρεις θα διαγράφονται, ενώ οι χρήστες που προκαλούν ή υβρίζουν θα αποκλείονται.