Ανοιχτές θέσεις στα καταστήματα PINK WOMAN

PINK WOMAN

109580

Η εταιρεία PINK WOMAN αναζητεί προσωπικό για τα καταστήματα της

Πωλήτριες σε Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Κομοτηνή και Αθήνα, Βόλος

Αρμοδιότητες:

  • Άψογη εξυπηρέτηση πελατών με στόχο την αύξηση των πωλήσεων.
  • Αναπλήρωση,τακτοποίηση και σωστή παρουσίαση των εμπορευμάτων.
  • Παραλαβή εμπορευμάτων.
  • Εφαρμογή της εταιρικής πολιτικής.

Απαιτούμενα προσοντα:

  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη θέση σε εταιρεια ένδυσης.
  • Επιθυμητή ηλικία εως 30 ετών.

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ στη Θεσσαλονικη

Αρμοδιότητες

Εφαρμογή διαδικασιών καταστηματος σύμφωνα με τις εταιρίες προδιαγραφές.

Διασφάλιση της άψογες εξυπηρέτησης των πελατών.

Ευθύνη για την επίτευξη καθημερινών στόχων/πωλήσεων.

  • Προυπηρεσια 3 ετών σε ανάλογη θέση στον τομέα της ένδυσης,σε περιβάλλων πολυεθνικής εταιρείας,διοικωντας ομάδα ατόμων.
  • Οργανωτικές ικανότητες και ανταπόκριση σε μεγάλο όγκο δουλειάς,βάζοντας σωστές προτεραιότητες.
  • Γνώσεις ΜS OFFICE
  • Επιθυμητή ηλικία εως 35

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ

Tagged as: ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

You must sign in to apply for this position.

Μπορείτε να υποβάλετε ενδιαφέρον για την εργασία χρησιμοποιώντας το online βιογραφικό σας. Κάντε κλικ στο link για να καταχωρήσετε το online βιογραφικό σας και θα σταλεί το βιογραφικό σας μέσω email στον εργοδότη.

To ergasianews.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη και μόνο αυτόν. Παρακαλούμε πολύ να είστε ευπρεπείς στις εκφράσεις σας. Τα σχόλια με ύβρεις θα διαγράφονται, ενώ οι χρήστες που προκαλούν ή υβρίζουν θα αποκλείονται.

Δείτε επίσης

Εurostat: Στο δεύτερο χαμηλότερο ποσοστό απασχόλησης στην ΕΕ οι Έλληνες

Με προσόντα ανώτερα από τα απαιτούμενα για τις θέσεις απασχόλησής τους, οι Ελληνίδες και οι …