HR Manager

  • Πλήρης
  • Anywhere

Website Randstad Hellas

Η Randstad αποτελεί μία από της ηγέτιδες εταιρίες στον κλάδο παροχής υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού παγκοσμίως με παρουσία στην ελληνική αγορά για πάνω από δεκαπέντε έτη.

Η Randstad Hellas επιθυμεί να προσλάβει HR Manager για λογαριασμό εταιρίας πελάτη, leader στον κλάδο της και με έντονη δραστηριότητα στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.

Αρμοδιότητες/Responsibilities

  • Σχεδιασμός και εφαρμογή συστήματος αξιολόγησης – εξέλιξης – απόδοσης του
    συνόλου του ανθρώπινου δυναμικού της εταιρίας
  • Σχεδιασμός και εφαρμογή συστημάτων αμοιβών και παροχών
  • Καταγραφή θέσεων και περιγραφής εργασίας, σύνταξη οργανογράμματος
  • Επιλογή προσωπικού κεντρικής εταιρίας και καταστημάτων
  • Σχεδιασμός – εφαρμογή προγράμματος εκπαίδευσης και ανάπτυξης προσωπικού
  • Υποστήριξη των καταστημάτων σε θέματα προσωπικού

Προσόντα/Requirements

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ με συνάφεια στο HR
  • Εμπειρία σε οργανωμένο τμήμα HR τουλάχιστον 3 έτη
  • Αριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Οργανωτικές δεξιότητες και μεθοδικότητα
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Προσφορά/Offer

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας και σε συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Η διεθνής μας εμπειρία, σε συνδυασμό με την επιτυχή μας παρουσία στην ελληνική αγορά, αποτελούν εγγύηση της ποιότητας των υπηρεσιών μας.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

You must sign in to apply for this position.

Μπορείτε να υποβάλετε ενδιαφέρον για την εργασία χρησιμοποιώντας το online βιογραφικό σας. Κάντε κλικ στο link για να καταχωρήσετε το online βιογραφικό σας και θα σταλεί το βιογραφικό σας μέσω email στον εργοδότη.

To ergasianews.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη και μόνο αυτόν. Παρακαλούμε πολύ να είστε ευπρεπείς στις εκφράσεις σας. Τα σχόλια με ύβρεις θα διαγράφονται, ενώ οι χρήστες που προκαλούν ή υβρίζουν θα αποκλείονται.