Προσωπικό στην εταιρεία Neda Intelligent Media

  • Πλήρης
  • Anywhere

Website Neda Intelligent Media

job-ss-1920-800x450now-hiring-help-wanted-

Η εταιρεία Neda Intelligent Media αναζητά Υλοποιητή Μηχανογραφικών Λύσεων

Κωδικός: CS002

Αρμοδιότητες:

  • Εγκατάσταση λογισμικού
  • Παραμετροποίηση λογισμικού στις ανάγκες της επιχείρησης του πελάτη
  • Εκπαίδευση χρηστών στην χρήση του μηχανογραφικού συστήματος
  • Διαχείριση, εποπτεία και παράδοση έργου.
  • Θα ληφθεί υπόψη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ Πληροφορικής ή συναφούς τομέα
  • Γνώση: SQL, Visual Basic ή C#, Report Designers (π.χ. Crystal Reports, XtraReports)
  • Βασική γνώση Εμπορικής και Λογιστικής διαχείρισης
  • Γνώση Αγγλικών
  • Δίπλωμα Οδήγησης

Soft Skills:

  • ικανότητα εντοπισμού αναγκών με στόχο:
  • τη δημιουργική επίλυση θεμάτων ή αποριών
  • την προσαρμογή του τρόπου εκπαίδευσης ανά πελάτη και
  • την παρουσίαση λύσεων προσαρμοσμένων στις απαιτήσεις των εταιρειών
  • ευχέρεια προφορικού και γραπτού λόγου
  • Ομαδικό και οργανωτικό πνεύμα

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην διεύθυνση mk@neda.com.gr. Αγ. Γεωργίου 50 56727 Νεάπολη Θεσσαλονίκη Τ. 2310-619.329, 672.673 F. 2310 634.362 info@neda.com.gr – www.neda.com.gr

Tagged as: Υλοποιητή Μηχανογραφικών Λύσεων

You must sign in to apply for this position.

Μπορείτε να υποβάλετε ενδιαφέρον για την εργασία χρησιμοποιώντας το online βιογραφικό σας. Κάντε κλικ στο link για να καταχωρήσετε το online βιογραφικό σας και θα σταλεί το βιογραφικό σας μέσω email στον εργοδότη.

To ergasianews.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη και μόνο αυτόν. Παρακαλούμε πολύ να είστε ευπρεπείς στις εκφράσεις σας. Τα σχόλια με ύβρεις θα διαγράφονται, ενώ οι χρήστες που προκαλούν ή υβρίζουν θα αποκλείονται.