Γενική Συνέλευση πραγματοποιησε την Κυριακή το Σωματείο Καθαριστριών-στων του Νομού Αχαΐας, αναλύοντας τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν και λαμβάνοντας αποφάσεις να μην κάνουν πίσω στις διεκδικήσεις τους, όσο και αν χρειαστεί να αγωνιστούν.
Γενική Συνέλευση πραγματοποιησε την Κυριακή το Σωματείο Καθαριστριών-στων του Νομού Αχαΐας, αναλύοντας τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν και λαμβάνοντας αποφάσεις να μην κάνουν πίσω στις διεκδικήσεις τους, όσο και αν χρειαστεί να αγωνιστούν.
Η θέση της Τουρκίας για διχοτόμηση και λύση δυο κρατών στο Κυπριακό δεν έχει αλλάξει …