Καλησπέρα, ονομάζομαι Έλλη Στρατιάδου, κατάγομαι από την Κομοτηνή και ενδιαφέρομαι για τη θέση της πωλήτρια στο κατάστημα της Κομοτηνής. Κατέχω την κατάλληλη προϋπηρεσία .
Επικοινωνήστε με αυτόν τον υποψήφιο: ellh1738@gmail.com
Καλησπέρα, ονομάζομαι Έλλη Στρατιάδου, κατάγομαι από την Κομοτηνή και ενδιαφέρομαι για τη θέση της πωλήτρια στο κατάστημα της Κομοτηνής. Κατέχω την κατάλληλη προϋπηρεσία .
Επικοινωνήστε με αυτόν τον υποψήφιο: ellh1738@gmail.com
Φωτιά τώρα, απόγευμα Παρασκευής 26.7.2024, σε χαμηλή βλάστηση στα Καλύβια Θορικού στον Νέο Κουβαρά Αττικής …