Αμοιβόμενη θέση πρακτικής άσκησης

YPALHLOS

Γραμματέα Ανθρώπινου Δυναμικού για πρακτική άσκηση (part time), αναζητά Εταιρεία συμβούλων ανθρώπινου δυναμικού, με τις ακόλουθες προδιαγραφές:

Καθήκοντα Θέσης

Η κατάλληλη υποψήφια θα αναλάβει τη διαχείριση επικοινωνίας και τον προγραμματισμό συναντήσεων με υποψηφίους και πελάτες, την διαχείριση εισερχόμενων βιογραφικών σημειωμάτων καθώς και την υποστήριξη ευρέως φάσματος υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού.

Απαραίτητα Προσόντα

Κάτοχος πτυχίου ή τελειόφοιτος Διοίκησης Επιχειρήσεων ή οικονομικής κατεύθυνσης
 Άριστη γνώση Αγγλικών (κάτοχος Proficiency)
 Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office, Internet)
 Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
 Ευχάριστη προσωπικότητα
 Ενδιαφέρον για τον κλάδο διοίκησης ανθρώπινου δυναμικού

Βιογραφικό ΕΔΩ

Σχόλια

To ergasianews.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη και μόνο αυτόν. Παρακαλούμε πολύ να είστε ευπρεπείς στις εκφράσεις σας. Τα σχόλια με ύβρεις θα διαγράφονται, ενώ οι χρήστες που προκαλούν ή υβρίζουν θα αποκλείονται.